top of page
Easy Drift Day
Easy Drift Day

30 Ara Cmt

|

TOSFED Körfez Yarış Pisti

Easy Drift Day

Saat ve Yer

30 Ara 2023 09:00 – 17:30

TOSFED Körfez Yarış Pisti, Güney, Fener Sk. No:10, 41780 Körfez/Kocaeli, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Sevgili Otomobil ve Drift Tutkunları,

Sizleri heyecan dolu bir gün geçirmeye davet ediyoruz! Festival havasında geçecek ve motor sporları severler ile tekrar buluşacak olan ekibimiz ve easy drift takili otomobillerimiz unutulmaz bir deneyim yaşatmak için sizleri bekliyor. LAPİS Akademi olarak Easy Drift Day ile sürüş deneyimi yaşayacağınız, aracın arka tarafı kontrolden çıktığında bir o kadar da eğlenceğiniz etkinliğimiz için hazırlıklarımızı tamamladık. Baştan sona LAPİS Akademi ekibinin özel olarak tasarladığı bu etkinlikte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 

Bu özel günde, pistte özel easy drift araçlarını test etme fırsatı bulacaksınız. Pistte özgürce sürüş yaparak, easy drift takılı araçların limitlerini keşfedecek ve diğer otomobil tutkunlarıyla keyifli bir gün geçireceksiniz. 

LAPİS Akademi eğitmenlerimiz sizlere deneyimlerini aktarmak için heyecanla sizleri bekliyor olacak.

Sizler için oluşturacağımız özel alanlar ile eğlencenin tadına çıkararak, E – Spor Simülasyon Merkezi APEX Racing ‘in getireceği simülatör ile sanal ortamda da rekabetin tadına varacaksınız. Drift Therapy gösteri takımı pilotları Abbas Çimen ve Örge Pamukçu’nun gerçekleştireği drift gösterileri ve drift taxi ile sizlerle olacak.

Birçok markanın sizler için bulunacağı; gün boyu müzik, yemek ve eğlence dolu, festival havasında geçecek etkinlik için sizleri TOSFED Körfez Yarış Pisti’ne bekliyoruz. 

Unutmayın, etkinliğimizde güvenlik her şeyden önce gelmektedir. Pistte tüm katılımcıların güvenliği için kurallara uymak zorunludur. Bu sayede hem kendinizi hem de diğer sürücüleri tehlikeden korumuş olursunuz.

Easy drift day etkinliğimizde sizde bu deneyimi yaşamak istiyorsanız kayıt yaptırmak için acele etmeniz gerekiyor çünkü kontenjanımız sınırlı. 

Kayıt için lütfen bizimle iletişime geçin veya www.lapisakademi.com/etkinlikler bölümüne göz atın! 

Kredi kartına taksit imkânı olmakla beraber taksit sayısı bankanın şartlarına göre farklılık gösterebilir. 

Sizleri bu heyecan dolu Easy drift Day etkinliğine bekliyoruz!

**Fiyatlarımıza KDV, easy drift, easy drift takılı otomobil ve sürücü için öğle yemeği dahildir. Seyircilerimiz kapıda kayıt işlemlerini yaparak etkinliğimize ücretsiz katılım sağlayabilirler.

Easy Drift nedir ? 

Easy Drift, araçların dengesini ve hızını kontrol ederek virajlarda aracın arka tarafının kaymasını sağlayarak yapılan bir sürüş tekniğidir. Bu teknik genellikle araçların arka tekerleklerinin kaymasıyla kontrollü bir kayma sağlanarak virajların daha kontrollü ve eğlenceli bir şekilde alınmasına olanak tanır. Araç sürücüleri, bu teknikle virajlarda aracın arkasını kaydırarak hızlı ve kontrollü bir şekilde dönüş yapabilir, bu da sürüş deneyimini heyecanlı ve keyifli hale getirir.

Katılım Detayları

* 18 Yaş sınırı vardır. 

* Katılımcıların ehliyeti olmak zorundadır. 

* Easy drift ekipmanlari ve otomobil Lapis Akademi tarafından sağlanacaktır. 

* Sürücü için ögle yemeği fiyata dahildir. 

Easy Drift Day Formatı

Araç Türü: Easy Drift takılı otomobil 

Etkinliğe katılan yarışmacılar 10’ar dakikadan oluşacak olan toplam 4 seansa katılım sağlayacaktır. Her bir katılımcı için toplam 40 dakikalık sürüş sonrası günü sonlandıracağız

Biletler

 • Easy Drift Day

  Bu bilet ücretsiz giriş, easy drift aracı ve kullanımını, öğle yemeği içerir.

  ₺1.500,00 - ₺5.850,00 arası
  Satış bitti
  • ₺5.850,00
  • ₺1.500,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page