top of page
Lapis Akademi Track Day
Lapis Akademi Track Day

22 May Pzt

|

Körfez

Lapis Akademi Track Day

Saat ve Yer

22 May 2023 09:00 GMT+3

Körfez, Güney, Fener Sk. No:10, 41780 Körfez/Kocaeli, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Sevgili Otomobil Tutkunları,

Sizleri heyecan dolu bir gün geçirmeye davet ediyoruz! Lapis Akademi Track Day etkinliğimiz için hazırlıklarımızı tamamladık. Baştan sona Lapis Akademi ekibimizin özel olarak tasarladığı bu etkinlikte sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Bu özel günde, pistte kendinizi ve aracınızı test etme fırsatı bulacaksınız. Pistte özgürce sürüş yapacak, aracınızın limitlerini keşfedecek ve diğer otomobil tutkunlarıyla keyifli bir gün geçireceksiniz.

Lapis Akademi eğitmenlerimiz yarış çizgisi, gaz, fren noktası, lastik havası ve birçok konuda sizlere destek vermek için heyecanla sizleri bekliyor olacak.

Enerji içeceği sektörünün bilindik markası sizler için hazırladığı müzikler eşliğinde ürün dağıtımı gerçekleştirerek adeta sizleri kanatlandıracak.

Gün boyu araçlarınızın lastik basıncını kontrol edip, ayarlayabileceğiniz lastik çadırımız sizler için hazır olacak.

Sektör lideri yemek markasının sizler için özel hazırladığı menü eşliğinde güzel bir etkinlik sizleri bekliyor.

E-spor merkezi, sektör lideri Apex Racing ’in sizler için özel olarak getireceği simülatörleri ile pist dışında da sizlere eğlenceli ve rekabetçi bir ortam oluşturacak.

Bunların yanı sıra sektör ile bağlantılı birçok marka sizlerin güzel bir gün geçirmesi için ellerinden geleni yapacaklar.

Etkinliğimizde sadece yarışmak isteyenler değil, otomobil tutkunlarını ‘da hoş vakit geçirmek için aramıza bekliyoruz. Pistte aracınızı test edebileceğiniz gibi, diğer araçları inceleyebilir ve farklı marka ve modelleri karşılaştırma fırsatı bulabilirsiniz.

Unutmayın, Track Day etkinliğimizde güvenlik her şeyden önce gelmektedir. Pistte tüm katılımcıların güvenliği için kurallara uymak zorunludur. Bu sayede hem kendinizi hem de diğer sürücüleri tehlikeden korumuş olursunuz.

Track Day etkinliğimiz için kayıt yaptırmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor, çünkü kontenjanımız sınırlı. Aklınıza takılan sorularınız için lütfen S.S.S bölümüne göz atınız veya bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçiniz. Kayıt için lütfen bizimle iletişime geçin veya www.lapisakademi.com/etkinlikler bölümüne göz atın!

Sizleri bu heyecan dolu etkinliğe bekliyoruz!

**Fiyatlarımıza KDV, transponder, sürücü ve bir adet misafiriniz için öğlen yemeği dahildir.

Program


  • 30 dakika

    Pistte buluşma ve brifing


  • 10 dakika

    Gruplar için araç hazırlıkları başlangıcı

4 öge daha mevcut

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page