top of page
Lapis Akademi Track Day 6
Lapis Akademi Track Day 6

27 Aralık Çar

|

Körfez

Lapis Akademi Track Day 6

Saat ve Yer

27 Ara 2023 09:00 – 17:30

Körfez, Güney, Fener Sk. No:10, 41780 Körfez/Kocaeli, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Sevgili Otomobil Tutkunları, 

Sizleri heyecan dolu bir gün geçirmeye davet ediyoruz! 

Festival havasında geçecek ve motor sporları severler ile tekrar buluşacak olan ekibimiz unutulmaz bir deneyim yaşatmak için sizleri bekliyor. LAPİS Akademi olarak Track Day etkinliğimiz için hazırlıklarımızı tamamladık. Baştan sona LAPİS Akademi ekibinin özel olarak tasarladığı bu etkinlikte sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Bu özel günde, pistte kendinizi ve aracınızı test etme fırsatı bulacaksınız. Pistte özgürce sürüş yaparak, aracınızın limitlerini keşfedecek ve diğer otomobil tutkunlarıyla keyifli bir gün geçireceksiniz.

LAPİS Akademi eğitmenlerimiz yarış çizgisi, gaz, fren noktası, lastik havası gibi birçok konuda sizlere destek vermek için heyecanla sizleri bekliyor olacak.

Körfez Yarış Pisti’nde gün boyu araçlarınızın lastik basıncını kontrol edip, ayarlayabileceğiniz lastik çadırımız sizler için hazır olacak.

Sizler için oluşturacağımız özel alanlar ile eğlencenin tadına çıkararak, E – Spor Simülasyon merkezi APEX Racing ‘in getireceği simülatör ile sanal ortamda da rekabetin tadına varacaksınız. , Enerji içeceği sektörünün bilindik markası ile gün boyu enerjik kalacaksınız.

Birçok markanın sizler için bulunacağı; gün boyu müzik, yemek ve eğlence dolu, festival havasında geçecek etkinlik için sizleri TOSFED Körfez Yarış Pisti’ne bekliyoruz.

Etkinliğimize sadece yarışmak isteyenler değil, otomobil tutkunlarını da hoş vakit geçirmek için aramıza bekliyoruz. Pistte aracınızı test edebileceğiniz gibi, diğer araçları da inceleyebilir; farklı marka ve modelleri karşılaştırma fırsatı bulabilirsiniz.

Unutmayın, Track Day etkinliğimizde güvenlik her şeyden önce gelmektedir. Pistte tüm katılımcıların güvenliği için kurallara uymak zorunludur. Bu sayede hem kendinizi hem de diğer sürücüleri tehlikeden korumuş olursunuz.

Track Day etkinliğinde sizde bu deneyimi yaşamak istiyorsanız kayıt yaptırmak için acele etmeniz gerekiyor çünkü kontenjanımız sınırlı.

Kayıt için lütfen bizimle iletişime geçin veya www.lapisakademi.com/etkinlikler bölümüne göz atın! 

Sizleri bu heyecan dolu Track Day etkinliğine bekliyoruz!

**Fiyatlarımıza KDV, transponder ve sürücü öğle yemeği dahildir. 

Seyircilerimiz kapıda kayıt işlemlerini yaparak etkinliğimize ücretsiz katılım sağlayabilirler.

Biletler

 • TRACK DAY

  Bu bilet transponder ve sürücü öğle yemeğini içermektedir.

  ₺200,00 - ₺3.800,00 arası
  • ₺3.800,00
   +₺95,00 service fee
  • ₺200,00
   +₺5,00 service fee
  • ₺950,00
   +₺23,75 service fee

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page