top of page

Filo araçlarınızın takibinden, yeni işe alım yapıcağınız sürücülerin değerlendirilmesi firmanızın tanıtımı için yapılacak organizasyon ve tanıtım etkinliklerinize kadar bir çok alanda hizmetlerimizle ve çözümlerimizle yanınızdayız.

Hizmetlerimiz

işe alımda sürücü değerlendirmesi.jpeg

Yeni Personel Alımında
Sürücü Değerlendirmesi

 Yeni alacağınız aktif şoförlük, taşımacılık veya satış için trafikte aktif olarak otomobil kullanacak adaylarınıza yapılacak olan sınav ve pratik değerlendirme sonucunda firmanıza rapor sunulur ve firmanıza en faydalı olabilecek aday seçimi yapılır. Böylece yaşanacak kötü senaryolarda maddi ve manevi zararlar azaltılmış veya önlenmiş olur.

iş görüşmesi

Organizasyon, Etkinlik ve Otomobil Lansmanları

Sektör lideri markalar ile iş birliği yapmış, birçok lüks ve süper spor otomobil markalarının lansmanlarında, organizasyonlarında ve sürüş etkinliklerinde görev almış, çok değişkenlik gösteren etkinlikleri başarıyla tamamlamış ekibimiz ile yapacağınız organizasyon, lansmanlar ve etkinliklerde firmanıza en iyi plan ve çözüm sunulur. Yapacağınız etkinlik ile markanız ve ürünleriniz pazara tanıtılır, daha akılda kalıcı olarak tanınmışlığınızı arttırabilirsiniz.

filo araç danışmanlığı.jpeg

Filo Araç Danışmanlığı

Filo araçlarınızın sigorta, kasko, muayene bakım ve lastik gibi sürekli takip gerektiren kalemleri sizin için takip edilir. Müdahale edilmesi gereken durumlarda sizin onayınız ile çözüm üretilerek araç filonuzu her zaman tam performans alacak şekilde yeni tutar. Filonuza yeni araç alım durumlarında sektörde ve iş alanlarınızda size en uygun aracı seçerek en doğru kararı vermenize yardımcı olur.

bottom of page